wlasne nowe mieszkanie
Budownictwo

Zdecyduj się na własne mieszkanie

Rynek nieruchomości w mieście Kraków rozwija się bardzo dynamicznie i tendencja wzrostowa notowana jest tutaj niemal każdego roku. W wielu miejscach, jak Nowa Huta czy Wzgórza Krzesławickie, możemy zobaczyć, że powstają nowe inwestycje deweloperskie. Kupno mieszkania to świetny pomysł na inwestycję. Ilość studentów, którzy corocznie pojawiają się w Krakowie jest na tyle duża, że można nie martwić się o brak chętnych na najem.

Powstające nowe mieszkania w Nowej Hucie sprawiają, że ta dzielnica coraz bardziej zyskuje na atrakcyjności. Możemy tu zdecydowanie łatwiej znaleźć skrawek zieleni, niż w zatłoczonym centrum. Bliskość szkół, przedszkoli oraz sklepów – wszystko mamy na wyciągnięcie ręki. Dobry dojazd do wielu krakowskich uczelni tramwajem oraz połączenia z wieloma rejonami miasta sprawiają, że wiele osób decyduje się na najem mieszkania w tej dzielnicy.
Zobacz ofertę: nowe mieszkania Nowa Huta – http://www.salwator.com.pl/nowe-mieszkania/nowa-huta/

Nowe mieszkanie to świeżość, której ciężko doświadczyć w starych blokach i kamienicach. Wygodne i ustawne mieszkanie w nowym budownictwie to marzenie dla wielu z nas. Bardzo często nowe mieszkanie deweloperskie można kupić w takiej samej cenie, co stare mieszkania do remontu w centrum miasta. Dla młodych osób, które nie chcą już dłużej płacić za wynajem, zdecydowanie bardziej opłaci się kupno nieruchomości dla siebie. Szukając atrakcyjniejszych stawek za metr kwadratowy w Krakowie, szybko można trafić na nowe mieszkania w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie.

Pozytywne w zakupie mieszkania w stolicy małopolski jest też to, że właściwie każda nieruchomość mieszkalna w tym mieście może dla nas zarabiać, gdy będziemy chcieli wyprowadzić się do innego miasta, poprzez jej wynajem.