Zdrowie i Uroda

Jak wybrać perfekcyjną suknię ślubną?

Jaka jest najważniejsza kreacja w życiu każdej kobiety? Bez wątpienia suknia ślubna. To wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju sukienka, którą teoretycznie wybiera się tylko jeden raz. Warto zatem dobrze przemyśleć sobie, jaki pragnie się mieć wizerunek w czasie własnego ślubu. Poniżej podpowiadamy, jak wybrać perfekcyjną sukienkę, w której każda kobieta poczuje się jak milion dolarów. Wystarczy przestrzegać pewnych reguł, aby nie zaliczyć wpadki.

Suknie ślubne dla każdej z kobiet

Ostatnie lata pokazały, że tak naprawdę moda to jedno, ale preferencje kobiet to drugie. Dlatego też trudno mówić o modnych sukienkach ślubnych. Rywalizują ze sobą różne tendencje, wśród których wystarczy wymienić modę na sukienki boho, sukienki w stylu romantycznym, minimalistycznym, klasycznym, glamour. Poza tym są jeszcze kreacje w stylu syrenki albo księżniczki. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie, dzięki czemu poczuje się jak prawdziwa gwiazda w ten jeden wyjątkowy dzień. Zanim zacznie się przymierzać suknie ślubne (2021 zob. annakara.com), warto przejrzeć pewne inspiracje. Wystarczy odwiedzić dobre strony internetowe, na przykład takie jak annakara.com. To właśnie tam można zobaczyć, jakie propozycje będą dostępne w najbliższym czasie w tym wyjątkowym salonie.

Jak umówić się na wybór sukienki?

Przymierzanie sukienek ślubnych to nie lada zadanie. Trudno poradzić sobie z założeniem sukienki samodzielnie. Kreacje są długie, często zamaszyste, dopasowane, wymagają zatem dodatkowej pary rąk, by je założyć. Stąd też doskonałym pomysłem jest umówienie się na przymiarkę na konkretny dzień oraz godzinę. Najbardziej popularne dni to soboty. To właśnie wtedy kalendarze konsultantów ślubnych są zapełnione od rana aż do wieczora. Zamiast czekać długie tygodnie na wolną godzinę, lepiej po prostu umówić się w dni robocze, od poniedziałku do piątku. Już godzina wystarczy, aby przymierzyć dwie lub trzy kreacje, które najbardziej przypadną do gustu. Absolutnie nie trzeba wtedy podejmować żadnej konkretnej decyzji. Można natomiast zrobić sobie zdjęcie i sprawdzić, jak kreacja układa się na sylwetce. Warto przymierzać nie tylko te modele, które na pierwszy rzut oka wydają się najbardziej odpowiednie. Dlaczego? Po prostu dobrze łamać schematy. To właśnie dzięki temu wiele kobiet wybrało swoje wymarzone sukienki, które były inne niż wszystkie.

Dlaczego warto oddać się w ręce konsultantki?

Dlaczego warto skorzystać z porad konsultantki ślubnej, która pracuje w salonie? Bo to osoba niezwykle kompetentna, która pomogła już setkom kobiet w dobraniu kreacji. Konsultantka potrafi spojrzeć na figurę kobiety z dystansu. Dostrzega mocne atuty figury, które można podkreślić za pomocą sukienki. Wreszcie potrafi perfekcyjnie dobrać odcień kreacji, który pięknie podkreśli kolor skóry, oczu czy włosów. To niuanse, jednak jeżeli ma się świadomość, jak wpływają one na całokształt wizerunku ślubnego, przestaje się je lekceważyć. Wsparcie konsultantki jest nieocenione. Efektem jest idealny wizerunek ślubny, który wzbudza zachwyt nie tylko wybranka serca, ale też gości.