multikody do katalogów
Reklama

Dodawanie strony do katalogów pomoże w pozycjonowaniu

W dawnych czasach najpopularniejszą formą promocji własnej działalności była tradycyjna reklama. Funkcjonuje ona dalej, jednak nie odnosi już większych sukcesów. Obecnie niemal wszystkie firmy mają swoje strony w internecie oraz posiadają swoje katalogi stron SEO.

Promocja strony w internecie

Dodanie witryny do naszych firmowych baz to efektywny i niedrogi sposób na promocję własnej strony w Internecie. Oferujemy multikody do 16 unikalnych katalogów, stworzonych na autorskim skrypcie. Unikalny adres IP jest powszechny w każdym katalogu, a warto wybierać tylko takie katalogi, które nie posiadają bezwartościowych stron oraz opisów kopiowanych z innych stron lub artykułów. Pozycjonowanie stron internetowych nie jest prostą dziedziną, ale wystarczy zrozumieć kilka podstawowych kwestii. Mocne katalogi stron internetowych powinny przede wszystkim zawierać treści unikalne, ponieważ licznie wykonane testy wskazują na to, że unikalność treści strony wpływa bezpośrednio na jej wynik w przeglądarce. Multikody do katalogów umożliwiają dodanie swojej strony do kilkudziesięciu płatnych katalogów pochodzenia polskiego.

Kryterium katalogów stron

Kolejnym ważnym kryterium katalogów jest systematyczność promowania. Jeżeli katalog jest promowany systematycznie to oznacza, że nasza strona internetowa będzie wyszukiwana częściej przez internautów. Na rynku istnieją także katalogi firmowe, których celem głównym jest pozyskanie nowych klientów. Osoby zainteresowane usługami danej firmy mogą sprawnie odnaleźć przedsiębiorstwo.

Internet posiada nieskończenie wiele stron internetowych i dlatego powstają katalogi, które mają pomóc w wyselekcjonowaniu danych informacji oraz podniesieniu do góry stron uznanych za naprawdę wartościowe. W Polsce najbardziej popularne stały się katalogi firmowe. Klienci często najpierw odwiedzają stronę internetową przedsiębiorcy, a dopiero później się z nim kontaktują.